09.07.2018
Автомонтьор, ЮНИОН ИВКОНИ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Автомонтьор
"ЮНИОН ИВКОНИ" ООД е лидер в областта на пътническия автомобилен транспорт с 26 години професионален опит, осъществявайки ежедневни курсове до над 100 града в страната.

Вакантни позиция:
"Автомонтьор"

Задължения на позицията:
Извършва ремонт на автобусите и отстранява технически проблеми.

В това число:
Диагностицира повреди в автобусите;
Настройва, изпитва и поддържа двигатели на превозните средства;
Монтира и регулира спирачни и кормилни системи;
Осъществява периодично сервизно обслужване и смяна на масло

Предлагаме:
Трудов договор;
Работно време – Понеделник до Петък/ 9:00-17:30
Опция за седмично заплащане;
Приятелска среда и разбиране между колегите
За кандидати извън София – безплатен транспорт с автобуси на компанията от Перник, Ихтиман, Кюстендил или Дупница.

Изисквания:
*Мотивация и желание за придобиване на умения – НАЙ –ВАЖНОТО;
С Предимство ще се разглеждат кандидатури при:
Притежавате практически опит при ремонт на автобусен парк;
Техническо образование

Как да кандидаствате?

Запитване на работното място: жк. Хаджи Димитър, ул. Резбарска 5а
Приложете автобиография по електронен път

Кандидатствай по тази обява
ЮНИОН ИВКОНИ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЮНИОН ИВКОНИ ООД
Всички обяви на ЮНИОН ИВКОНИ ООД