14.06.2018, Ref.#: 2018-0025
★★★★★ Системен администратор, ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Месторабота Радиново; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора.

От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала.

Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Системен администратор

Изисквания:

  • Висше – Бакалавър в областта на информационните технологии - КСТ, Математика и информатика;
  • Опит със системи за регистриране, наблюдение и управление на събития;
  • Владеене на MS PowerShell;
  • Владеене на английски език – ниво В2.

Предимства:

  • Познаване на MS System Center Operations Manager (SCOM);
  • Притежаването на сертификат ITIL Foundation;
  • Владеене на немски език.

Основни задължения:

  • Планира и поддържа процеса на "Управление на събития" (Event Management Process);
  • Изготвя филтри за значими събития от съответните конфигурационни единици, физическата среда (UPS, Климатични системи, Противопожарни известителни системи) и мрежова инфраструктура;
  • Внедрява, конфигурира и актуализира помощни добавки на различни производители на хардуер и софтуер за наблюдение на гамата от техни продукти (Management Packs);
  • Сътрудничи и взаимодейства с други експерти, за осигуряване на интегриран подход в дизайна, внедряването и поддръжката на ИТ услугите;
  • Координира интерфейсите от и към системата за управление на събития с други ИТ процеси (Incident Management, Request Fulfillment, и т.н.);
  • Контактува с външни експерти/консултанти за отработване на тежки проблеми, свързани с проактивното наблюдение на ИТ инфраструктурата;
  • Събира и анализира информация от съответните експертни групи, мениджмънт системи или Help-desk;
  • Познава и прилага добрите практики в ИТ

Ние Ви предлагаме:

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи:

  • автобиография

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Кандидатствай по тази обява
ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Всички обяви на ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД