13.06.2018
Project Manager, Проспекто груп АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Project Manager
Prospecto group е българска компания, която оперира на глобално ниво. Компанията разработва популярна сред потребителите в над 17 държави платформа, чрез която те могат да се информират за най-новите промоции на големите магазини и по този начин да спестят от своите покупки. Над 10 милиона потребители месечно се възползват от тази възможност, което поставя компанията в топ 3 на световно ниво.
В България платформата е известна с името Брошура БГ, като разполага с десктоп версия и мобилно приложение за още по-голямо улеснение на потребителите по всяко време.
Поради разрастване на компанията търсим мотивиран човек за позицията Scrum Master.

Нашите изисквания:
• Много добро ниво на комуникация и менторство.
• Опит с гъвкави методологии като Scrum и Kanban и подпомагащите ги инструменти (включително Jira Agile).
• Отлични организационни и анализаторски умения.
• Предишен технически опит ще се счита за предимство.

Твоите отговорности:
• Улесняване планирането на дейностите в екипа.
• Организиране на регулярни и ретроспективни срещи, определяне на седмични спринтове и други.
• Поддържане и приоритизиране на списъка със задачи.
• Насърчаване на екипа към по-добра самоорганизираност.
• Подпомагане работата на останалите мениджъри в компанията, когато е необходимо.
• Увеличаване ефективността на приложението на Scrum в компанията.
• Пряка отговорност за конкретни проекти и ежедневна работа с другите Проектови Мениджъри като екип
• Пряко участие в планирането на три-месечните технологични цели на компанията и тяхното изпълнение

Какво предлагаме:
• Атрактивно заплащане с възможност за развитие спрямо постигнатите лични резултати.
• Среда, в която ентусиазмът и добрите идеи са от изключителна важност и биват високо ценени.
• Приятелска обстановка сред екип от млади и мотивирани специалисти.
• Позицията е директно подчинена на CTO и в пряко взаимодействие с екип Проектови Мениджъри, което предполага висока отговорност и възможност за развитие

Ако разпознавате себе си в изброените изисквания и се чувствате вдъхновени от това, което правим, изпратете ни Вашето CV чрез формата за кандидатстване.

Кандидатствай по тази обява
Проспекто груп АД  Известие за нови обяви
Повече за Проспекто груп АД
Всички обяви на Проспекто груп АД