08.06.2018
Монтьор, ЮНИОН ИВКОНИ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Монтьор
"ЮНИОН ИВКОНИ" ООД е лидер в областта на пътническия автомобилен транспорт с 25 години професионален опит, осъществявайки ежедневни курсове до над 100 града в страната.

Вакантни позиция:
Длъжност "Монтьор"

Задължения:
* Диагностика, ремонт и контрол техническото състоянието на транспортните средства преди, по време и след осъществяване на ремонт;

Изисквания:
*Техническо образование по специалността /монтьор на транспортна техника, автотранспортна техника, автомобили и двигатели с вътрешно горене, т.н /
* Задълбочено познаване на устройството на съвременните автобуси/автомобили и технологичните процеси при ремонта
* С предимство, кандидати предишен опит с марките VDL Bova, Mercedes Noge и Setra

Предлагаме:
*Трудов договор;
*Коректно заплащане;
*Безплатен транспорт с автобусите на Компанията на територията на страната

Можете да получите информация чрез:
тел.0879356221 Юлиян Гетов

Кандидатствай по тази обява
ЮНИОН ИВКОНИ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЮНИОН ИВКОНИ ООД
Всички обяви на ЮНИОН ИВКОНИ ООД