11.05.2018, Ref.#: R01
Настройчик-оператор на металообработващи машини, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 3000 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Настройчик-оператор на металообработващи машини
Нашият клиент е италианска фирма, която от дълги години работи в областта на металообработването- тежка индустрия и корабостроене, включваща и изработка на механичните части.

Фирмата търси да назначи:
Настройчик-оператор на металообработващи машини.

Основни задачи:
- Добри умения с технически чертежи и възможност за производство на детайли с металообработващи машини,който сам програмира;
- Извършва измервания/тест/контрол на изработените детайли;
- Работа с AutoCAD;
- Проследяване на производствения цех и подпомагане на работниците при програмирането/настройването на машините и работата с технически чертежи/възпроизвеждане на начертаните детайли;
-Позицията предвижда пряко участие в производствения процес,програмиране и работа с машините както и задължения свързани с качествения контрол на продукцията и работата на техническия персонал;

Основни изисквания:
- Опит на същата или сходна позиция – задължително условие;
- Работа/разчитане на технически чертежи-задължително условие;
- Възможност за работа с AutoCAD - задължително условие;
- Техническо образование-техникум или университет-предимство:
-Опит в ръководенето на хора в производствена дейност-металообработване-предимство;
- Италиански език – предимство,но не задължително условие;
- Спазване на установените стандарти на качество и контрол на компанията;
- Мотивация, лоялност, бързо навлизане в естеството на работа.

Фирмата предлага:
- Отлични условия на труд;
- Трудов договор и осигуровки;
- Професионално обучение от международни специалисти;
- Възможност за развитие и заемане на позиция:началник цех;
- Работа на пълен работен ден и спазване на всички законни разпоредби за продължителност на работния ден;
-За кандидатите извън населеното място се предлага жилище.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български и/ или италиански език.

Всички предоставени кандидатури и документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и в съответствие с Регламента за защита на лични данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ROSTA BALKANI HR OOD

Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD