11.05.2018, Ref.#: Fr01
ФРЕЗИСТ ЗА МЕТАЛООБРАБОТВАЩА ФАБРИКА, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота Русе; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1000 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ФРЕЗИСТ ЗА МЕТАЛООБРАБОТВАЩА ФАБРИКА
Нашият клиент е голяма международна компания, която е с дълги традиции в металообработването, изискващо изключителна прецизност в съответствие с всички международни стандарти и качествен контрол на изпълнение.

Компанията търси да назначи:

ФРЕЗИСТИ ЗА МЕТАЛООБРАБОТВАЩА ФАБРИКА.

Опитът в сектор "Производство" се счита за голямо предимство.

Основни задачи:
-работа с фрезови машини ЦПУ;
-програмиране на машините и работа с технически чертежи;
-спазване на установените срокове и качествени стандарти на производство.

Основни изисквания:
-опит в металообработваща фабрика-голямо предимство;
-спазване на установените стандарти на качество и контрол на компанията;
- мотивация, лоялност, бързо навлизане в естеството на работа.

Компанията предлага:
- добри условия на труд;
- трудов договор и осигуровки;
- работа на пълен работен ден;
-транспорт от и за работното място.

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български език.

Всички предоставени кандидатури и документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и в съответствие с Регламента за защита на лични данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ROSTA BALKANI HR OOD

Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD