04.05.2018, Ref.#: MR-Bur
Медицински представител, ВИВАФАРМА САЛЮШЪНС ООД
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Медицински представител
ВИВАФАРМА САЛЮШЪНС търси да назначи медицински представител за град Бургас на постоянен трудов договор.

Фирмата работи с утвърдени западноевропейски, фармацевтични компании. Във връзка с навлизането ни на българския пазар, търсим да назначим екип от мотивирани и амбициозни хора.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Висше образование в сферата на: медицина, биология или химия;
Умения за работа в екип;
Добри търговски, организационни, презентационни, комуникативни и аналитични умения;
Организираност и находчивост;
Желание за развитие;
Шофьорска книжка категория B е предимство.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Да представят пред лекари продуктите, с които работим;
Да осъществяват контакти с нови лекари и да поддържат връзка с тях;
Да проучват конкурентните фирми и продуктите, с които работят;
Да се стремят да постигат добри резултати.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Възможности за развитие при нас;

Изпратете ни мотивационно писмо и автобиография. Ние ще се свържем с одобрените кандидати и те ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ВИВАФАРМА САЛЮШЪНС ООД  Известие за нови обяви
Повече за ВИВАФАРМА САЛЮШЪНС ООД
Всички обяви на ВИВАФАРМА САЛЮШЪНС ООД