04.05.2018, Ref.#: M01
HR специалист за Отдел Транспорт, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1000 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
HR специалист за Отдел Транспорт
Нашият клиент е голяма компания за вътрешен и международен транспорт, която извършва всякакъв вид транспортна дейност на стоки и товари и търси да назначи:

Основни задачи:

- Подбор на персонал отдел Транспорт и водене на обучения;

- Организиране на работни смени, изготвяне на работен график;

- Контрол на документи;

- Изготвяне на ежемесечни оценки на работата;

- Ежедневна комуникация с мениджърите на фирмата.

Основни изисквания:

- Опит и познания в сферата на международния транспорт на стоки и товари;

- Отлична компютърна грамотност;

- Организационни, комуникативни умения и работа в екип;

- Отговорност, прецизност, инициативност и дипломатичност;

- Висше образование;

- Италиански език - предимство.

Компанията предлага:

- Добри условия на труд;

- Трудов договор и осигуровки;

- Работа на пълен работен ден.

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български и/или италиански и/или английски език.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.

Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ROSTA BALKANI HR OOD

Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD