02.05.2018
МЕЖДУНАРОДЕН РЕДАКТОР, Розенфелд и Ко АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1300 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
МЕЖДУНАРОДЕН РЕДАКТОР
ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Създаване на новинарски текстове , анализи , обзори в реално време базирани на информация събрана от онлайн медиите

Превод и редактиране на текстове

Покриване на горещи теми в международен план

Писане на последващи истории и актуализации

ИЗИСКВАНИЯ

Висше образование

Отлични познания в сферата на международната политика

Изключително добри умения за създаване на авторски текстове

Минимум две години опит в телевизия

Отлично владеене на български език . Много добри умения по стилистика и граматика

Отлично владеене на английски език

Старание и изразено отношение към качеството на работа

Отлично познаване на надеждните и точни източници

Високо ниво на езикова култура

Способност за работа в екип и в натоварен ритъм

Владеенето на втори език е предимство

При интерес, моля изпратете автобиография със снимка !
Ще се отговаря само на одобрените кандидатури.

Кандидатствай по тази обява
Розенфелд и Ко АД  Известие за нови обяви
Повече за Розенфелд и Ко АД
Всички обяви на Розенфелд и Ко АД