27.04.2018, Ref.#: K
ОПЕРАТОР НА РАДИАЛНА ПРОБИВНА МАШИНА, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 800 BGN (Бруто)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ОПЕРАТОР НА РАДИАЛНА ПРОБИВНА МАШИНА
Нашият клиент е италианска фирма, която от дълги години работи в областта на металообработването - тежка индустрия и корабостроене, включваща и изработка на механичните части.

Фирмата търси да назначи:

Основни задачи:

- Правилен подбор на необходимите приспособления и инструменти;
- Преценка на сложността на детайла и възможностите на машините;
- Работа с технически чертежи и възпроизвеждане на начертаните детайли.

Основни изисквания:

- Опит на същата или подобна позиция;
- Техническа грамотност - разчитане на чертежи и детайли и възможност за производство на детайли по чертеж;
- Прецизност на работата;
- Спазване на установените стандарти на качество и контрол на компанията;
- Мотивация, лоялност, бързо навлизане в естеството на работа.

Фирмата предлага:

- Отлични условия на труд;
- Трудов договор и осигуровки;
- Професионално обучение от международни специалисти;
- Възможност за развитие;
- Работа на пълен работен ден и спазване на всички законни разпоредби за продължителност на работния ден;
- За кандидатите извън населеното място има възможност за предоставяне на жилище.

Заплащането ще се определя от образователната квалификация и опит на всеки отделен кандидат

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български и/ или италиански език.

Всички предоставени кандидатури и документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и в съответствие с Регламента за защита на лични данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ROSTA BALKANI HR OOD

Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD