13.04.2018, Ref.#: СЛ-Б
СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА, Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 800 до 1300 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА
Нашият клиент е национална компания за внос, продажби и ремонт на земеделска техника която търси за Стара Загора.

Изисквания:
• Висше инженерно (предимство) или икономическо образования
• Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо, за водене на бизнес кореспонденция, водене на търговски преговори, запознаване с каталози и други материали на чуждестранни производители и доставчици;
• Опит на подобна позиция минимум 3 год.Области – търговия, външна търговия, логистика.
• Опит в инженерингова фирма минимум 1 год.
• Компютърни умения на много добро ниво – владеене на MS Office, работа в Internet, e-mails с MS Outlook;
• Комуникативност;
• Поемане на отговорност при вземане на самостоятелни решения;
• Готовност за чести командировки в страната и чужбина;

Задължения отговорности:
Основна цел на длъжността: Да осъществява всички дейности по организиране, извършване и контрол на доставките на стоки и материали от доставчици от чужбина и България, организация на съответния транспорт и логистика, организация на разпределението и транспортирането на стоките по търговските бази на фирмата в страната
• Установява и поддържа контакти с доставчици от чужбина и България за стоки и материали от продуктвата линия на фирмата
• Извършва търговски преговори за постигане на максимално добри условия за доставка.
• Подготвя или проверява и търговски договори.
• Отговаря за обезпечаването на нуждите на фирмата от стоки като осигурява навременни доставки от страната и чужбина.
• Поддържа база данни с информация за доставчиците.
• Отговаря за организирането на международната и вътрешната логистика – договаряне на транспорт, контактите с митнически агенции др.
• Отговаря за обобщаване на заявките от търговските бази и обектите на фирмата към централния офис и одобрява окончателните варианти на заявките към чуждестранни и български доставчици.
• Проследява и контролира изпълнението на заявките към доставчици.
• Отговаря за сигнали и рекламации, в случай на доставка на некачествена или дефектна стока.
• Следи да няма просрочия в плащанията към нашите доставчици (съвместно със счетоводството).
• Предлага на търговския директор и на управителя: нови потенциални доставчици с по-добри условия за различни продуктови групи, нови спедиторски компании или схеми за логистика, които са по-изгодни за фирмата.
• Следи за ценовите нива на пазара и за конкурентноспособността на нашите доставчици.
• Координира действията на всички отдели за разработване и спазване на единна политика по доставките на стоки.
• Анализира необходимостта от стоки за продажба и поръчва съответните количества на база на информация за продажбите от търговските бази, обекти и магазини.
• Управлява получаваните стоки към кой склад да бъдат насочени съгласно заявките от търговските бази и магазините.
• Участва в обсъжданията за ценовата политика на фирмата на база информацията за цените на доставчиците ни.
• Извършва анализи и предоставя на ръководството отчети и информация относно доставките на стоки и материали и тяхната логистика в страната и чужбина.

Фирмата предлага:

- Работа в комфортен офис;
- Ползване на служебен автомобил при необходимост;
- Служебен мобилен телефон;
- Обучения и условия за професионално развитие и израстване;
- Съответно динамично повишаване на възнаграждението в зависимост от показаните резултати;
- Постоянен трудов договор след изпитателен срок.
Първоначално според съответствие на персоналните данни на изискванията на работното място, след това според представянето и резултатите

Начин на заплащане:
- Основна заплата
- Бонуси за постигнати резултати в полза на фирмата и при изпълнение на трудни и сложни задачи

Изпращайте CV, снимка и препоръки на e-mail. В рамките на три седмици ще се свържем само с одобрените кандидати.

Информацията, която предоставяте с Вашата кандидатура е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Практикер ще я използва единствено за целите на подбора.

Лиценз № 1612, валиден от 02.08.2013 до 02.08.2018
Политика за защита на лични данни на Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Всички обяви на Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD