12.04.2018, Ref.#: П-Ту
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ, Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 650 до 700 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Нашият клиент е хипермаркет за търговия на дребно със стоки от типа “Направи си сам”.
С цел подобряване на нивото на обслужване на клиенти, нашият клиент търси да назначи нови служители на длъжност:

Продавач-консултант за хипермаркета

Основни отговорности:
- Осигуряване на качествено обслужване на клиентите чрез спазване на стандартите за обслужване на клиенти в фирмата
- Съдействие при получаването на стоките, и осигуряване на тяхното зареждане по рафтовете
- Подреждане на артикулите и мострите, смяна на баркода и цените им

Основни изисквания:
- Отлични търговски умения
- Умения за работа в екип и с клиенти
- Ориентация за постигане на високи резултати
- Комуникативна и позитивно настроена личност

Работи се на смени (два дни работиш и два дни почиваш)

Компанията предлага работа в динамична среда, с екип от професионалисти и допълнителни стимули като:

- Бонуси обвързани с продажбите и други социални придобивки

Как да кандидатствате:
Моля, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка като използвате бутона за кандидатстване към текста на обявата.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Информацията, която предоставяте с Вашата кандидатура е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Практикер ще я използва единствено за целите на подбора.

Лиценз № 1612, валиден от 02.08.2013 до 02.08.2018
Политика за защита на лични данни на Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Всички обяви на Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD