13.02.2018, Ref.#: БС
Барман-сервитьор, Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 600 до 800 BGN (Бруто)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Барман-сервитьор
Луксозно кафене търси да назначи човек за барман-сервитьор.

Отговорности:
- Спазване на фирмените стандарти
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера

Основните изисквания към кандидатите са:
- Отговорност и добросъвестност
- Умения за работа в екип
- Добри професионални умения
- Стаж на подобна позиция минимум 1 година
- Представителен външен вид
- Отлични комуникативни умения

Позицията предлага:
-Работа на смени при гъвкаво работно време
-Работа по трудов договор
-Конкурентно заплащане

Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес и желаете да станете част от екипа ни, изпратете своята автобиография.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Лиценз № 1612, валиден от 02.08.2013 до 02.08.2018
Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Всички обяви на Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD