09.02.2018, Ref.#: WINADM4
★★★★★ IT специалист/IT Service Desk specialist, АСАП ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
IT специалист/IT Service Desk specialist
АСАП ЕООД е млада и динамична компания, която предлага широк спектър от IT услуги под търговските марки ASAP BG(за обучения) и ASAPIT BG(за IT услуги). Компанията е партньор на HP, SAP, Microsoft, Fujitsu, Unify и Cisco с основна дейност в областта на поддръжката на компютърни системи, комуникационно оборудване за пренос на глас и данни, изграждане на VPN мрежи и системна интеграция. Компанията е изградила център за обслужване на клиенти / helpdesk в България и разполага и с регионални офиси в България. Във връзка с разрастване на дейността, компанията търси

IT специалист/IT Service Desk specialist за гр. София

Основни задължения:

- Поддръжка на Windows базира сървъри
- Поддръжка на CISCO инфраструктура

Изисквания:
- Добри познания по MS Windows(2008/2012/2016) сървъри
- Добри познания по CISCO
- Шофьорска книжка категория B, активен шофьор
- НЯМА изискване за владеене на чужд език

Предимства:
- CCNA или по-висок сертификат
- Познания по Linux
- Познания по хардуер
- Познания по телефонни централи Siemens / Unify

Компанията предлага:
- Трудов договор
- Динамична и интересна работа: достъп до много различни среди при клиентите на фирмата
- Удобно работно време: в работни дни от 8:30 до 17:30
- Възможност за закупуване на хардуер с отстъпка
- Възможност за до 25 дни платен годишен отпуск
- Допълнително здравно осигуряване
- Възможности за кариерно развитие в компания с национално покритие
- Обучения: компанията е и обучителен партньор на Microsoft и Cisco и има възможност за регулярни обучения

Ако сте уморени от графици, дневни/нощни смени и монотонна и сива работа зад бюро – направете промяна и елате при нас.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Вашите данни ще се използват при стриктно спазване разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
АСАП ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АСАП ЕООД
Всички обяви на АСАП ЕООД