09.02.2018, Ref.#: OA
★★★ Оперативен счетоводител, РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Оперативен счетоводител
REMIX е най-големият онлайн магазин за подбрани дрехи и аксесоари, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери. Във връзка с разширението на дейността ни, търсим да назначим "Оперативен счетоводител".

Във връзка с изпълнение на длъжността, вашите отговорности ще са да:

• Осчетоводявате приходни/разходни фактури;
• Осчетоводявате банкови движения;
• Осчетоводявате касови разплащания;
• Следите/контролирате вземания/задължения;
• Подпомагате месечно/годишно приключване и външни одити;
• Съставяте първични и вторични счетоводни документи;
• Извършвате инвентаризация и проверки на материално отговорни лица.

Изискванията към заемащия длъжността са:

• Висше икономическо образование – счетоводство или финанси – позицията е подходяща за студенти 3а или 4а година;
• Професионален опит като счетоводител е предимство;
• Владеене на английски език е предимство;
• Отлично владеене на Microsoft excel.

Предлагаме ви:

• Отлична работна среда;
• Работа в динамична и бързо развиваща се компания;
• Мотивиращи условия на труд;
• Мотивиращо възнаграждение и социален пакет;
• Възможност за развитие.

Ако докато четяхте обявата имахте усещането, че описваме в детайли търсената от Вас работа, то използвайте бутона „Кандидатствай по тази обява“!

В случай че, запознавайки се с вашата кандидатура, установим съвпадане на Вашия опит и умения със заложените от нас изисквания, ще се свържем с Вас в най-кратки срокове.

Уверяваме ви, че предоставените данните, посредством вашата кандидатура, са лични и подлежат на защита по смисъла на закона за защита на личните данни!
Кандидатствай по тази обява
РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД  Известие за нови обяви
Повече за РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Всички обяви на РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД