09.02.2018, Ref.#: ПП62
★★★★★ МЕХАНИЧЕН И ЕЛЕКТРО МОНТАЖНИК, Айгер Инженеринг ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
МЕХАНИЧЕН И ЕЛЕКТРО МОНТАЖНИК
АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.
С награда за Най – иновативната компания в България за 2015 година.
Ние сме бутикова инженерингова компания, която създава уникални иновативни решения със швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 20 години. Защото вярват, че силата е в креативността на човешкия ум, не в мащаба.

За динамичното ни развитие и нарастващото производство, ние ТЪРСИМ :

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Монтаж на механични възли, пневматични системи и пакетажни машини;
• Монтаж, демонтаж и тестове на високо технологични машини.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно или Висше Техническо образование;
• Сръчност и технически умения;
• Желание за работа при ясни правила и модерна работна среда.

ВАШИТЕ ПРЕДИМСТВА:
• Опит в работата със стандартни монтажни инструменти и приспособления;
• Разчитане на схеми, чертежи и скици ;
• Английски език - основно ниво;
• Мотивация и желание за кариерно израстване в сервизни, конструкторски и други направления.

ВИЕ ИСКАТЕ:
• Да имате ясно начертан план за реализация и израстване в Най – иновативната компания на България за 2015 г.;
• Да бъдете един от ценните служители на компанията, а не малко звено от безкрайна верига на корпоративна компания;
• Да изпитате удоволствието от личния принос в значими проекти;
• Да добавите в биографията си професионален опит на световно ниво.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Придобиване на професионална квалификация и възможност за развитие и израстване;
• Професионална реализация в международна компания;
• Стабилна и сигурна работа;
• Конкурентно възнаграждение с редовно изплащане, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашите семейства.

Ние работим с нагласата “ Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!
Моля изпратете Вашата Автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо. Ще се свържем с всички кандидати. Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.
Кандидатствай по тази обява
Айгер Инженеринг ООД  Известие за нови обяви
Повече за Айгер Инженеринг ООД
Всички обяви на Айгер Инженеринг ООД