15.02.2018, Ref.#: 001TRZ
★★★★★ Специалист Работни заплати и Трудови досиета, ПРИМА ИНТЕЛЕКТ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1400 до 1600 BGN (Нето); Езици: Английски
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Специалист Работни заплати и Трудови досиета
Прима Интелект ЕООД е динамично развиваща се счетоводна къща, която обслужва, както български така и чуждестранни клиенти вече почти 20 години. Във връзка с увеличаващите се нужди на нашите клиенти от специализирана помощ в сферата на обработката на Работните заплати търсим да назначим Специалист "Работни заплати и Трудови досиета".

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1) Обработва, изчислява и превежда работни заплати, подготовка на месечни ведомости за работни заплати
2) Подготвя на платежни нареждания за данъци и осигуровки
3) Подава на болнични листове през системата на НОИ
4) Поддържа трудови досиета - подготвя трудови договори, заповеди за прекратяване и анекси в специализиран софтуер;
5) Декларира информация за трудови договори, заповеди и анекси, както и данъчна и осигурителна информация пред НАП
6) Работи с електронен подпис
7) Оформяне на трудови книжки
8) Изготвя справки, удостоверения, служебни бележки;
9) Контактува с клиентите на счетоводната къща
10) Следи и прилага настъпилите изменения в законодателството;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

1) Висше икономическо образование;
2) Професионален опит като специалист ТРЗ и ЛС минимум 3 години, работа в счетоводна къща ще се счита за сериозно предимство.
3) Отлични познания и опит в областта на трудовото и осигурителното законодателство
4) Добро ниво на владеене на английски език - писмено и говоримо;
5) Отлични компютърни умения - WORD, EXCEL, софтуер за обработка на заплати, онлайн банкиране.
6) Умение за определяне на приоритетните задачи и спазване на сроковете.

ФИРМАТА НИ ПРЕДЛАГА:

Трудов договор, съобразно българското законодателство и отлични условия на труд.
Стандартно работно време 8.30 - 17.00.
Комуникативно работно място в близост до станция на метро.
Достъп до професионалните ни знание и опит, работа във сплотен екип с ниско ниво на текучество;
Редовни обучения за повишаване на професионалната компетентност.
Възможност за дългосрочна професионална реализация.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
ПРИМА ИНТЕЛЕКТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ПРИМА ИНТЕЛЕКТ ЕООД
Всички обяви на ПРИМА ИНТЕЛЕКТ ЕООД