08.02.2018
★★★ Касиер - счетоводител с английски език, Adecco Bulgaria Ltd.
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1400 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Касиер - счетоводител с английски език
Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения.

За наш клиент, международна транспортна компания , търсим успешния кандидат за позицията Касиер - счетоводител с английски език

Основни задължение и отговорности:
  • Извършва касови операции и банкови плащания
  • Подготвя документите за ежемесечни отчети към фирмата майка
  • Поддържане на комуникация с партньори и доставцичи на английски език
  • Издаване и проверка на фактури
  • Калкулиране на извършени транспортни курсове

Изисквания:
  • Минимум 1 година опит на релевантна позиция
  • Бакалавърска степен Счетоводство и контрол
  • Много добро владеене на английски език
  • Много добра компютърна грамотност - MS Office, Excel
  • Умения за работа в екип

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

Кандидатствай по тази обява
Adecco Bulgaria Ltd.  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Adecco Bulgaria Ltd.
Всички обяви на Adecco Bulgaria Ltd.