08.02.2018, Ref.#: Sh
★★★★★ ШОФЬОР НА ТОВАРЕН АВТОМОБИЛ КАТ C, РОЛПЛАСТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ШОФЬОР НА ТОВАРЕН АВТОМОБИЛ КАТ C
РОЛПЛАСТ - компания лидер в производството и търговията на ПВЦ,дървени и алуминиеви прозорци, врати, щори търси да назначи отговорен човек за базата ни след кв.Волуяк на позиция:

Шофьор на товарен автомобил с кат.C

Задължения:
1. Отговаря за превозването на стоки и съпровождащите ги документи;
2. Следва установеният дневен маршрут и график за работа;
3. Участва в товаро-разтоварния процес;
4. Грижи се и извършва преглед на повереното му МПС;

Изисквания:
1. Шофьорска книжка, кат. C
2. Задължителен опит на подобна позиция-1 годинa;
3. Завършено средно образование;;
5. Удостоверение за психологическа годност;
6. Удостоверение за професионална компетентност за превоз на товари;
7. Свидетелство за управление на автокран е предимство;

Фирмата предлага:
1. Добро заплащане
2. Работа в голяма и стабилна компания

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които изпращате, са под защитата на ЗЗЛД и конфиденциалността им е гарантирана.
Кандидатствай по тази обява
РОЛПЛАСТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за РОЛПЛАСТ ЕООД
Всички обяви на РОЛПЛАСТ ЕООД