08.02.2018, Ref.#: EPB/Sf
★★★★★ ЕКСПЕРТ ПЕРСОНАЛНО БАНКИРАНЕ за банков клон в гр. София, Пощенска банка  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ЕКСПЕРТ ПЕРСОНАЛНО БАНКИРАНЕ за банков клон в гр. София
Пощенска банка има 25-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e петата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За свой финансов център в град София Пощенска Банка търси да назначи мотивиран и ориентиран към постижения

ЕКСПЕРТ ПЕРСОНАЛНО БАНКИРАНЕ

Изискванията за позицията са:
• Висше икономическо образование;
• Опит в продажбата на продукти или услуги;
• Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство;
• Отлични комуникативни умения;
• Мотивация за постигане на резултати;
• Владеене на английски език;
• Компютърна грамотност (MS Office).

Основни отговорности на позицията са:
• Привлича и поддържа активни взаимоотношения със заможни клиенти и потенциални такива, като популяризира и предлага депозитни и инвестиционни, застрахователни и кредитни продукти на банката и дружества, част от групата;
• Формира и поддържа познания относно местния капиталов пазар, развитието на депозитен пазар и конкуренцията в заможния сегмент; предлага за продажба инвестиционните, депозитните, застрахователните и кредитните продукти на банката;
• Предоставя информация на настоящи заможни клиенти и потенциални бъдещи заможни клиенти относно инвестирането в различни видове финансови инструменти;
• Открива, обслужва и закрива всички видове депозитни сметки, кредитни сметки и инвестиционни сметки;
• Извършва безналични покупко-продажби на валута и др.

Нашето предложение е:
• Предлагаме Ви предизвикателна позиция в международна банка;
• Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
• Много добро заплащане.

Моля изпратете мотивационно писмо и подробна автобиография на български или английски език, актуална снимка и препоръки.

Контакт ще бъде осъществен при пълна конфиденциалност с кандидатите, одобрени след предварителен подбор.
Кандидатствай по тази обява
Пощенска банка  Известие за нови обяви
Повече за Пощенска банка
Всички обяви на Пощенска банка