09.02.2018, Ref.#: AП
★★★★★ Администратор приложения, SMART INNOVATIVE TECHNOLOGIES LTD  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата

SmartIT (Смарт Иновейтив Технолоджис) е софтуерна компания с 12 годишен опит в разработката, разгръщането и поддържането на корпоративни бизнес системи и ИТ инфраструктура. Екипът ни от 80 души (програмисти, специалисти по софтуерно тестване, мениджъри проекти, бизнес анализатори и специалисти техническа поддръжка) подпомага работата на над 6 500 служителя в над 600 офиса в България, Полша, Украйна, Румъния и Македония.

Администратор приложения

Дейността ни се разраства и в момента търсим „Администратор приложения“.

Основни отговорности на длъжността:

  • Администриране, поддръжка и конфигуриране на основните приложения и системи;
  • Създаване, конфигуриране и мониторинг на ежедневните и нощните таскове;
  • Извършване на промени в данните (фиксове);
  • Изготвяне на справки за нуждите на бизнес отделите;
  • Анализ и отстраняване на възникнали проблеми в приложенията;
  • Участие в проекти за развитие или внедряване на нови системи;
  • Автоматизиране на регулярните задачи/процеси.

Основни изисквания към заемащия длъжността:

  • 3+ години опит в администриране и поддържане на приложения;
  • Висше образование - Информатика, Компютърни системи, Информационни технологии или друго приложимо.
  • Много добри познания и опит в T - SQL или PL / SQL;
  • Отговорност и стремеж към постигане на резултати;
  • Инициативност и креативност;
  • Стремеж към обучение и усъвършенстване;
  • Добри комуникативни умения и работа в екип;
  • Английски език - работно ниво.

В SmartIT ще получите:

  • Много добро основно трудово възнаграждение;
  • Възможност за допълнително възнаграждение, обвързано с трудовото представяне;
  • Интересна и предизвикателна работа в сплотен екип;
  • Възможност за обучение и повишаване на квалификацията;
  • Възможности за дългосрочно професионално развитие и израстване в кариера.

Ако считате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания, моля изпратете автобиография.

Гарантирана е конфиденциалност на всички подадени кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
SMART INNOVATIVE TECHNOLOGIES LTD  Известие за нови обяви
Повече за SMART INNOVATIVE TECHNOLOGIES LTD
Всички обяви на SMART INNOVATIVE TECHNOLOGIES LTD