08.02.2018, Ref.#: SCAD
★★★★★ Търговец - компресорно оборудване, МАВА ИНДУСТРИАЛ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Търговец - компресорно оборудване
Mава Индустриал АД доставя на българската индустрия цялостни решения за опаковане и компресиран въздух. Компанията е официален и единствен представител на KAESER Kompressoren Germany за България.
Основната дейност на Мава Индустриал е свързана с търговия с опаковъчни машини, консумативи, компресори, системи за третиране на сгъстен въздух и пневматични инструменти.

Компанията търси да назначи подходящ кандидат за позицията ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ в отдел Компресорно оборудване за централния офис в София.

Основни задължения:

• Отговаря за продажбите на продуктовата гама на KAESER Kompressoren в поверения му регион;
• Разширява пазарното присъствие и делът продажби на Мава Индустриал АД чрез регулярни посещения на клиентите в региона;
• Консултира клиентите в избора им на системи за генериране и доставка на сгъстен въздух;
• Разработва пазарни стратегии, отчети и планира продажбите;

Изисквания към кандидатите:

• Опит в директните B2B продажби;
• Висше техническо образование ще се счита за предимство;
• Шофьорска книжка- категория B;
• Възможност и желание за интензивно пътуване в поверения му регион;
• Комуникативност, умения за презентиране и преговори;
• Компютърна грамотност, MS Office;
• Владеене на Английски език ще се счита за предимство;

Ние ви предлагаме:

• Работа в лидер на пазара на компресорно оборудване;
• Фирмено обучение;
• Служебен автомобил и телефон;
• Отлично възнаграждение, съобразено с постигнатите резултати;
• Коректни трудово-правни взаимоотношения;

Информацията от изпратените документи ще се разглежда при пълна конфиденциалност.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатствай по тази обява
МАВА ИНДУСТРИАЛ АД  Известие за нови обяви
Повече за МАВА ИНДУСТРИАЛ АД
Всички обяви на МАВА ИНДУСТРИАЛ АД