08.02.2018, Ref.#: O_CH
★★★★★ ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, РОЛПЛАСТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
РОЛПЛАСТ - лидер в производството, търговията и монтажа на прозорци, врати и щори, търси да назначи мотивиран служител, в централният ни офис /след кв.Волуяк/, за позицията:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ

1.Обработване на първични счетоводни документи;
2.Изготвяне на счетоводни справки и отчети за вземанията и задълженията на контрагентите;
3.Осчетоводяване на паричните потоци;
4.Осъществяване на контрол върху разчетите с клиенти, доставчици, дебитори, кредитори, каси, банки и подотчетни лица;
5.Осъществяване на контрол върху въведените в счетоводно-складовата програма документи;

ИЗИСКВАНИЯ

1.Подходящо образование - Икономическо;
2.Опит на подобна позиция е предимство;
2 Познаване на действащите данъчни и счетоводни нормативни актове ;
3.Отлична компютърна грамотност-работа с Excel;
4.Умения за работа със счетоводен софтуер се счита за предимство;
5.Бързина, съобразителност и отговорност към възложените задачи;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Сигурна работа в развиваща се компания с утвърдени пазарни позиции;
Добро възнаграждение, обвързано с резултатите;
Социални придобивки;
Работа в динамична среда;

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография и актуална снимка.
Само кандидатите,който отговарят на изискванията ще бъдат поканени за интервю.

Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Кандидатствай по тази обява
РОЛПЛАСТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за РОЛПЛАСТ ЕООД
Всички обяви на РОЛПЛАСТ ЕООД