07.02.2018
★★★★★ Агроном, Adecco Bulgaria Ltd.
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 2400 BGN (Бруто)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Агроном
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За наш доверен клиент занимаващ се с търговия на продукти за конвенционално и
биологично земеделие търсим да назначим: Агроном

Основни задължения:

- Да привлича нови клиенти и да развива клиентска база;
- Установяване и поддържане дългосрочни отношения с клиентите;
- Поддържа детайлна база данни на фермерите в региона;
- Активно представя продуктите и услугите на фирмата с цел разширяване на пазарните позиции;
- Да уточнява, организира, изпълнява и контролира заявките на клиентите;
- Проследява удовлетвореността на клиентите по време и след края на сезона на продажби и предлага конкретни корективни мерки при необходимост;
- Да следи изпълнението на сключените договори;

Изисквания към кандидатите:

- Висше агрономическо образование;
- Добра компютърна грамотност;
- Умения за установяване и поддържане на контакти;
- Отлични комуникативни умения и умения за водене на преговори;
- Активен шофьор с валидна шофьорска книжка – категория "B“;

Фирмата предлага:

- Трудов договор с мотивиращо фиксирано месечно възнаграждение;
- Допълнително материално стимулиране, обвързано с постигнатите резултати;
- Редовно и навременно изплащане на уговорените възнаграждения и на всички предвидени от закона осигуровки;
- Служебен автомобил и мобилен телефон;
- Покриване на всички разходи, свързани с дейността;
- Коректно отношение и отлични условия на труд;
- Гъвкаво работно време.

В случай, че тази позиция представлява интерес за Вас моля да изпратите CV.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.
Кандидатствай по тази обява
Adecco Bulgaria Ltd.  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Adecco Bulgaria Ltd.
Всички обяви на Adecco Bulgaria Ltd.