07.02.2018, Ref.#: 531/SL
★★★★★ СЛУЖИТЕЛИ за новооткриващ се магазин BILLA - гр. Варна, Спортна зала, Билла България ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата

"Билла България" ЕООД, част от REWE Group, е една от най-динамично развиващите се търговски вериги в Европа. Наша цел е да доставяме разнообразни, свежи и висококачествени продукти – само най-доброто за нашите клиенти!

За нашия новооткриващ се магазин BILLA - гр. Варна, Спортна зала, търсим мотивирани и динамични личности, които да се присъединят към екипа ни на позиции:

- АРАНЖОР-КАСИЕР

- СЛУЖИТЕЛ ОТДЕЛ "ДЕЛИКАТЕСИ"

Нашето предложение:

  • Коректност в трудовите отношения
  • Мотивиращо стартово възнаграждение
  • Въвеждащо обучение и активно менторство
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв. месечно
  • Възможности за професионално развитие
  • Гъвкаво работно време (4, 6 или 8 часов работен ден)

Нашите изисквания:

  • Опит в търговията с бързооборотни стоки
  • Ориентация към клиента
  • Умения за работа в екип
  • Отговорност и добросъвестност

Вашите отговорности:

  • Mаксимална удовлетвореност на клиентите
  • Осигуряване на пълна зареденост със стока
  • Обслужване на клиенти на витрина/ каса
  • Грижа за сроковете на годност, качеството и целостта на опаковките на стоките
  • Участие в процеса на инвентаризация на стоките

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография или я занесете на място в избрания от Вас магазин.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
Билла България ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Билла България ЕООД
Всички обяви на Билла България ЕООД