06.02.2018, Ref.#: W/OR/T
★★★ Служители - сортиране на детайли /временна заетост/, ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД
Месторабота Стара Загора; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Служители - сортиране на детайли /временна заетост/
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, международна производствена компания, специализирана в щанцоването на висококомплексни продукти и в произвеждането на монтажни групи търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позиция:

Служител сортиране на детайли /временна заетост/

Отговорности:
  • Окачествява детайли и изделия, базирани на техническата документация, утвърдени мостри и допълнителни изисквания на компанията;
  • Сортира окачествените продукти;
  • Спазва изискванията за качество и срок;
  • Подпомагaне други допълнителни дейности според нуждите на процеса.

Изисквания:
  • Завършено средно образование;
  • Техническите познания са предимство;
  • Отговорност, лоялност, изпълнителност и организираност;
  • Сръчност, прецизност, добра концентрация и внимание към детайлите;
  • Стриктно следва инструкции и вътрешни процедури;
  • Готовност за работа на смени.

Компанията предлага:
  • Продължителност на ангажимента - един месец, с възможност за удължаване;
  • Режим на работа – трисменен;
  • Работа в международна компания и възможност за бъдещо назначаване по проекти;
  • Много добро възнаграждение;
  • Осигурен транспорт от и до работното място.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Кандидатствай по тази обява
ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД
Всички обяви на ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД