06.02.2018, Ref.#: AdWords 2018
★★★★★ Google AdWords Експерт, CloudCart OOD
Месторабота София, бул. Тодор Каблешков 55, вх. А, ет. 1, офис 1 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 2200 BGN (Бруто)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Google AdWords Експерт
CloudCart LLC е една от най-бързо развиващите се платформи за електронна търговия на българския пазар, с екип от мотивирани професионалисти и опит зад гърба си повече от 13 години.
Нашата компания създава иновации в електронната търговия, които помагат на бизнеса да направят, както първите си крачки, така и до моментите на тяхното надмощие пред конкурентите им. Бързото развитие на компанията ни даде възможността да отворим врати и за нов член на екипа, който има солиден опит с Google AdWords. Човек, който е готов да се потопи надълбоко в проекта и в същото време да има амбициите да стане част от глобален проект, който да остави следа в онлайн търговията.

Изисквания за позицията
  • Създаване на кампании в AdWords (Search, Display, and Dynamic Remarketing);
  • Следене, анализиране и оптимизиране на PPC кампаниите (настройки, ключови думи, правилно позициониране в мрежата, бидове, създаване на лендинг страница и нейното оптимизиране през платформата ни CloudCart)
  • Всички видове настройки за следене на резултати реализирани през каналите на AdWords (Онлайн магазина, Google Tag Manager, Google Analytics & Google Merchent)
  • Много добри познания на Google Analytics за да се анализират и оптимизират всички кампании
  • Създаване на стратегия и цялостни фунии за достигане на клиенти в магазина
  • Минимум 2 години опит работа с Google AdWords

Основни задължения
  • Създаване и управление на цялостна стратегия за проекта CloudCart в различни държави
  • Създаване и управление на AdWords кампании за клиенти на CloudCart
  • Създаване и обучение на собствен маркетинг екип към девизия AdWords
  • Отлично говорим и писмен английски език B2/C1
  • Свободна работа с Google Tag Manager & Google Analytics

Какво можем да Ви предложим:
  • Да бъдете част от създаването на иновация в дигиталния маркетинг
  • Да създадете собствен екип от маркетинг специалисти
  • Да работите в екип от facebook специалисти, имейл маркетинг специалисти, копирайтъри и дизайнери
  • Да научите в дълбочина много неща за онлайн търговията
  • Да работите с едни от най-големите брандове в България и чужбина
  • Работно време от 09:00 до 18:00
  • Стабилни месечни доходи и възможност за растеж
  • Уникална обстановка и работна среда в бизнес сграда клас А

Ако смятате, че притежавате необходимите качества, за да бъдете успешен Google AdWords Guru и за Вас е предизвикателство, да се потопите в динамиката на бързо развиващ се бизнес, моля, изпратете ни Вашето CV.

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Кандидатствай по тази обява
CloudCart OOD  Известие за нови обяви
Повече за CloudCart OOD
Всички обяви на CloudCart OOD