05.02.2018, Ref.#: 9
ИНСПЕКТОР ОТК В ПРОИЗВОДСТВО, АЛТЕСТ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ИНСПЕКТОР ОТК В ПРОИЗВОДСТВО
Фирма "АЛТЕСТ" ЕООД е съвременна производствена фирма за PVC и алуминиеви профили.

Поради разширяване на дейността фирмата търси:

Основни отговорности:

Контролирате произведената продукция от всички звена на смяната. Следите за правилното подреждане и обезопасяване на стоката в производството и при товарене, като правите и снимки за това. Извършвате входящ и текущ контрол на материалите за влагане в производството. Водите постоянно,точно и правилно утвърдената документация, необходима за нормалното протичане на производствените процеси. Познавате и изпълнявате задълженията и отговорностите във връзка със системата за управление на качеството.
Работите на смени и в екип.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Образование - Средно химическо или техническо, Висше - химическо е предимство;
- Опит като ОТК или опит в производство - минимум 3 години;
- Познания в сферата на производство на дограма от Al и PVC
- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО технически умения - разчитане на чертежи, работа с измервателни уреди и умения за това
- Отлична компютърна грамотност;
- Динамична и организирана личност;
- Инициативност, способност за вземане на самостоятелни решения;
- Отлични комуникативни умения;
- Отговорност към поставените задачи;
- Организираност;
- Енергичност;
- Постоянство;

Вие ще получите:
- Постоянен трудов договор;
- Възможност за придобиване на ценен професионален опит чрез практика;
- Отлично възнаграждение ;
- Социални придобивки - храна и служебен транспорт;
- Работа в млад и динамичен екип;

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля кандидатствайте като изпратите актуална автобиография със снимка.
Всички данни ще бъдат третирани в съответствие със ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатствай по тази обява
АЛТЕСТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АЛТЕСТ ЕООД
Всички обяви на АЛТЕСТ ЕООД