05.02.2018
★★★ РАБОТНИЦИ ПРОИЗВОДСТВО, ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД
Месторабота Плевен; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
РАБОТНИЦИ ПРОИЗВОДСТВО
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2400 служители в 22 страни на територията на Европа, Азия и Америка.
Нашият клиент е румънската компания LEONI - лидер в производството на автомобилни кабели, която отваря завод в гр. Плевен. За целта набираме хора за позиция:

Работници в производство

Изисквания за заемане на длъжността:

- Образование - средно;
- Готовност за работа на смени (трисменен режим - включително нощна смяна).
Основни задължения:
- Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
- Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
- Спазване изискванията, свързани с качеството;
- Обучение 3 - 6 месеца в Румъния;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Отлични условия на труд - чисто производство;
- Работа в международна компания лидер в автомобилната индустрия;
- Трисменен режим на работа;
- Социални придобивки;
- Въвеждащо обучение;
- Възможност за дългосрочно развитие;

Ако имате интерес към позицията, моля, изпратете ни актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Кандидатствай по тази обява
ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД
Всички обяви на ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД