05.02.2018, Ref.#: 1802
★★★★★ СПЕЦИАЛИСТ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА - ТРЗ, Крестън БулМар ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
СПЕЦИАЛИСТ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА - ТРЗ

Ако искате да изградите кариера на администратор и консултант по труд и работна заплата на средни и големи предприятия, Крестън БулМар е най-доброто място за това, защото ние имаме огромен опит и авторитет в тази област.

Крестън БулМар е най-голямата счетоводна компания в България, с повече от 30 офиса в страната, над 300 служители и над 4 000 постоянни клиенти.

Крестън БулМар e част от Kreston International, една от най-големите и авторитетни счетоводни и консултантски компании в света, с офиси в повече от 110 държави, в които работят над 21 000 професионалисти.

Професионалната кариерата на един администратор и консултант по труд и работна заплата в Крестън БулМар се развива интензивно и по много обективни критерии, като само за 5-6 години може да се достигне позицията ”Партнър”, което е най-високата кариерна позиция в една консултантска компания.

Компанията осигурява:

• Постоянни обучения по ТРЗ, осигуряване, данъци, счетоводство и всички области на бизнес консултирането;
• Работа в международна компания;
• Работа в млад, позитивен и енергичен екип;
• Обективна оценка за резултатите и приноса на всеки;
• Бързо кариерно развитие;
• Справедливо възнаграждение, според приноса.

Основни задължения:

• Систематизирано класифициране на оперативна документация за Личен Състав;
• Текуща обработка на документи – болнични, отпуски, заявления, декларации и др.;
• Изготвяне на анализи, справки, отчети и декларации за мениджмънта и счетоводството на компаниите, както и за НОИ, НАП, НСИ и др. институции;
• Изготвяне на документи за ТРЗ и Личен състав – трудови и граждански договори, заповеди, молби, заявления, декларации, удостоверения, служебни бележки и др.;
• Изготвяне на платежни документи или въвеждането им в електронно банкиране;
• Комуникация с клиенти и проверяващи органи;
• Асистиране при извършване на финансови одити или ревизии;
• Поддържане на дневници за трудови книжки, болнични, извънреден труд, начален и периодичен инструктаж.

Изисквания към кандидатите:

• Бакалавърска или магистърска степен по счетоводство, финанси или друга подходяща икономическа специалност;
• Поне една година опит като ТРЗ администратор;
• Опит в счетоводна или консултантска компания е предимство;
• Дългосрочен интерес в областите ТРЗ, Личен Състав и Човешки Ресурси;
• Компютърна грамотност (MS Office);
• Отлично владеене на английски и/или друг западен или съседен език са предимство;
• Отлични комуникативни умения;
• Висока степен на ангажираност, прецизност и лична организация.

Кандидатстване

Ако отговаряте на изискванията и искате да се развиете като администратор и консултант по труд и работна заплата на средни и големи предприятия, ако сте амбициозен и постоянен в усилията си, моля изпратете своето CV, мотивационно писмо и снимка.

Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за Защита на Личните Данни и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.
Кандидатствай по тази обява
Крестън БулМар ООД  Известие за нови обяви
Повече за Крестън БулМар ООД
Всички обяви на Крестън БулМар ООД