05.02.2018, Ref.#: OT
ОРГАНИЗАТОР СУХОПЪТЕН ТРАНСПОРТ С ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 900 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ОРГАНИЗАТОР СУХОПЪТЕН ТРАНСПОРТ С ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК
Нашият клиент е голяма компания за вътрешен и международен транспорт, която извършва всякакъв вид транспортна дейност на стоки и товари и търси да назначи:

Организатор сухопътен транспорт с италиански език.

Основни задачи:

- Комуникация на италиански език чрез имейл и телефон;

- Проследяване за коректното и навременно изпълнение на планирани маршрути;

- Изготвяне на месечен отчет.

Основни изисквания:

- Опит в сферата на международния транспорт, спедицията и логистиката-предимство,но не задължително условие;

- Много добро ниво на италиански език;

- Комуникативност и работа е екип;

- Компютърна грамотност, работа с Outlook.

Компанията предлага:

- Добри условия на труд;

- Трудов договор и осигуровки;

- Работа на пълен работен ден;

- Работа на две смени;

-Възможност за бързо започване на работа.

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на италиански и/или английски език.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.

Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD