05.02.2018, Ref.#: St_O
★★★★★ Технически сътрудник-отдел ПВЦ, РОЛПЛАСТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Технически сътрудник-отдел ПВЦ
РОЛПЛАСТ – компания лидер в производството и търговията на прозорци, врати, щори и мрежи против насекоми, търси да назначи в централен офис в гр. София/след кв.Волуяк/ отговорен и мотивиран човек на длъжност:

"Технически сътрудник"-отдел ПВЦ

Задължения:
1.Обработване на сключените с клиентите договори;
2.Работа със специален софтуер;
3.Подготовка на поръчките за производство;
4.Следене и изписване на материали;

От Вас ще очакваме:

•Техническо образование-Задължително;
•Владеене на MS Office, AUTOCAD;
• Интерес и желание за работа ;
• Желание за усъвършенстване и ясна визия за професионалното си развитие;

Ние Ви предлагаме:
•Сигурна работа в развиваща се компания с утвърдени пазарни позиции;
•Фирмено обучение;
•Работно време от 8.00ч до 17.00ч.;
• Придобиване на ценен опит и знания;
• Работа, свързана с много предизвикателства и динамика;
• Мотивиращо заплащане;
• Социални придобивки;;
• Възможност за организиране на транспорт;

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете своя автобиография.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Данните, които изпращате, са под защитата на ЗЗЛД и конфиденциалността им е гарантирана.

Кандидатствай по тази обява
РОЛПЛАСТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за РОЛПЛАСТ ЕООД
Всички обяви на РОЛПЛАСТ ЕООД