16.02.2018
★★★★★ Младши ескперт корпоративно банкиране, ИЗИ КОНСУЛТ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Младши ескперт корпоративно банкиране
„Всеки живее, продавайки нещо.”

                                                                                                              - Робърт Луис Стивънсън

Съгласни ли сте с шотландския поет? Защото, ако е така, от Изи Консулт имаме предложение за Вас.

В момента ние работим съвместно с една от големите банкови институции в България, с над 25 години опит на нашия пазар и сме в търсене на

Отговорностите:

  • Активно търсене и привличане нови клиенти в сегмента малки и средни предприятия;
  • Качествено обслужване на клиента в клоновата мрежа за всички продукти и услуги за микро и малки предприятия;
  • Познава и търгува пълната гама от банкови продукти за малки предприятия, предлагани от банката, включително и в областта на кредитирането;
  • Следи развитието на пазара в областта на банкирането на малък бизнес (промени в нуждите на клиентите, нововъведения на конкурентите и др.);
  • Посещава клиента в неговия офис, събира информацията, необходима за предоставянето на кредит за малък бизнес – дейност на клиента, финансово състояние, правно състояние, проверява обезпечения и др.;
  • Спазва вътрешнобанковите регулации, процедури и правила на Банката и нормативните изисквания по отношение на дейността като се стреми да намалява нивото на операционен риск в работата.

Изискванията:

  • Търговски опит;
  • Висше образование;
  • Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Мотивация за постигане на резултати;
  • Компютърна грамотност (MS Office).
  • Владеенето на английски език е предимство;

Офертата:

  • Предизвикателна позиция в международна банка, възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
  • Двумесечно обучение от най-добрите ни експерти;
  • 13-а работна заплата;
  • Ясно установена бонусна система;
  • 25 дни годишен платен отпуск;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ползването на активен финансов пакет, дори в периода на обучение.

Искате ли да се превърнете в следващия банков кредитен специалист?

Моля изпратете подробна автобиография на български или английски език с актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрасна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Кандидатствай по тази обява
ИЗИ КОНСУЛТ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ИЗИ КОНСУЛТ ООД
Всички обяви на ИЗИ КОНСУЛТ ООД