02.02.2018, Ref.#: COK/Sf
★★★★★ СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ за гр. София, Пощенска банка  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ за гр. София
Пощенска банка има 25-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e петата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За работа на каса в свой финансов център в град София Пощенска Банка търси да назначи:

СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Основни отговорности:
• Извършвате касови операции в лева и валута;
• Предлагате и представяте банковите продукти и услуги на клиентите;
• Обслужвате текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица.

Изисквания:
• Висше образование;
• Опит в работата с чуждестранна или национална валута;
• Опитът в банковата сфера е предимство;
• Отлични комуникативни умения;
• Компютърна грамотност (MS Office);
• Владеенето на английски език е предимство.

Нашето предложение:
• Предизвикателна позиция в международна банка;
• Възможност за дългосрочна кариера;
• Професионално развитие.

Моля изпратете мотивационно писмо, подробна автобиография на български или английски език и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.
Кандидатствай по тази обява
Пощенска банка  Известие за нови обяви
Повече за Пощенска банка
Всички обяви на Пощенска банка