02.02.2018
★★★★★ Специалист " Комуникация с бизнес клиенти" с немски език, Adecco Bulgaria Ltd.
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски, Немски
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Специалист " Комуникация с бизнес клиенти" с немски език
За наш клиент, Американска компания, добре позната в целия свят с производството и поддръжката на машини, търсим :

Специалист " Комуникация с бизнес клиенти" с немски език ,

който ще има следните задължения и отговорности:
  • Проследяване на дати и срокове във фактури за копоративни клиенти;
  • Комуникация с представители на клиентски фирми в немско-говорящи страни;
  • Навременна проверка на забавени плащания;
  • Администриране на портфолио от клиенти.

Изисквания:
  • Перфекно ниво на писмен и говорим немски език;
  • Високо ниво на писмен и говорим  английски език;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Внимание към детайла;
  • Добри умения с MS Office.
Предложение:
  • Отличен пакет на възнаграждение;
  • Възможност за работа в спокойна среда;
  • Топ локация;
  • Възможност за развитие.

Ако тази възможност представлява интерес за вас и желаете да бъдете част от мултинационална среда, изпратете вашата автобиография на АНГЛИЙСКИ сега.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814
Кандидатствай по тази обява
Adecco Bulgaria Ltd.  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Adecco Bulgaria Ltd.
Всички обяви на Adecco Bulgaria Ltd.