02.02.2018, Ref.#: А-М
МЕНИДЖЪР НА ХОТЕЛ, Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
МЕНИДЖЪР НА ХОТЕЛ
Модерен туристически хотелски комплекс, търси да назначи за Стара Загора:

Основни отговорности:
- Отговаря и контролира изцяло всички процеси по управлението на обекти хотел, къщи за гости и ресторант;
- Управлява и контролира целия персонал;
- Организира доставките на метерияли и др.;
- Изготвя оферти и презентации, търси чрез маркетингови канали и други, нови потенциални клиенти на хотела;
- Отговаря за представянето на услугите и базата пред потенциални клиенти.
- Активно участва в процеса на подготовка и осъществяване на рекламни кампании, презентации и PR събития;

Изисквания:
- Подходящо висше образование;
- Комбинативност, аналитично и логическо мислене;
- Желание за професионално и кариерно развитие;
- Опит на подобна позиция минимум 6 година;
- Много добри презентационни и комуникативни умения;
- Високо ниво на владеене на английски език;
- Много добра компютърна грамотност
– MS Office, Internet;
- Шофьорска книжка;

Фирмата предлага:
- Реална възможност за професионално и кариерно развитие;
- Много добри финансови условия;
- Отлилни условия на труд;

При проявен интерес от ваша страна, моля изпратете автобиография и актуална снимка . Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Кандидатурите ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз № 976, валиден от 18.08.2008 г. до 18.08.2013 г.
Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Всички обяви на Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD