02.02.2018, Ref.#: Консултант Търговско Финансиране
★★★★★ Консултант Търговско Финансиране, UniCredit Bulbank AD  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата

Консултант Търговско Финансиране

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Основните отговорности за позицията са да:

  • Консултира клиенти в областта на Търговското финансиране;
  • Представя продуктите Търговско финансиране на клиенти и колеги;
  • Участва активно в разработването на нови продукти в областта;
  • Води документация за осъществените срещи/консултации съгласно въведените изисквания;
  • Обслужва клиентите от възложения портфейл, като ги консултира и договаря условията по продукти Търговско финансиране в координация с Мениджъра корпоративни клиенти;
  • Привлича активно нови клиенти за продуктите в сферата на Търговско финансиране, като предоставя оптимални решения спрямо нуждите на клиента.

Подходящите кандидати имат:

  • Висше икономическо образование;
  • Минимум 2 години опит на подобна позиция;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Отлична компютърна грамотност (MS Office);
  • Аналитично мислене, инициативност, креативност;
  • Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип.

Детайли за кандидатстване:

  • Месторабота: България, София;
  • Как да кандидатствате: Изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.

Кандидатствай по тази обява
UniCredit Bulbank AD  Известие за нови обяви
Повече за UniCredit Bulbank AD
Всички обяви на UniCredit Bulbank AD