22.02.2018
★★★★★ Търговски консултант с немски език, Adecco Bulgaria Ltd.
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1500 до 1700 BGN (Бруто); Езици: Немски
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Търговски консултант с немски език
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За наш клиент търсим да назначим:

Търговски консултант с немски език.

Основни отговорности:

• Осъществяване на контакти с нови клиенти, договаряне на условия и изготвяне на оферти и договори;
• Отговаря за контакти с потенциални клиенти;
• Отговаря за персоналните си резултати и ефективност в продажбите;
• Активно презентира продуктите на компанията;

Изисквания:

• Висше техническо или икономическо образование е предимство;
• Опит на подобна длъжност в сферата на търговията е предимство;
• Отлични комуникативни умения;
• Отлично владеене на немски език - писмено и говоримо.

В случай, че тази позиция представлява интерес за Вас моля да изпратите CV.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.
Кандидатствай по тази обява
Adecco Bulgaria Ltd.  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Adecco Bulgaria Ltd.
Всички обяви на Adecco Bulgaria Ltd.