01.02.2018, Ref.#: MD_Sf
★★★★★ МОНТАЖНИК ДОГРАМА ВРАТИ И ПРОЗОРЦИ, РОЛПЛАСТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1600 BGN (Бруто)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
МОНТАЖНИК ДОГРАМА ВРАТИ И ПРОЗОРЦИ
РОЛПЛАСТ – компания лидер в производството, търговията и монтажа на ПВЦ, дървени и алуминиеви прозорци, врати, щори търси да назначи за гр.София, кв.Захарна фабрика:

„Монтажник дограма - врати и прозорци”

Отговорности:
• Следи, спазва и уточнява график за монтаж и ремонт с офис координатора;
• Извършва монтаж и ремонт на дограма;
• Спазва технологични и качествени изисквания;
• Отговаря за товарно – разтоварните дейности, свързани с изпълнението на договора;
• Отговаря и се грижи за достатъчната наличност от материали и инструменти;

Изисквания:
• Средно образование – предимство Техническо;
• Опит в монтирането на врати и прозорци е предимство;
• Шофьорска книжка.

Компанията предлага:
• Работа в утвърдена компания с екип от професионалисти;
• Мотивиращо заплащане;
• Стандартно работно време с различна интензивност през различните сезони

Необходими документи:

• Актуална автобиография
• Снимка
При интерес,моля изпратете актуална автобиография или се обадете на тел:02/8126957;0882399709;
Данните, които изпращате, са под защитата на ЗЗЛД и конфиденциалността им е гарантирана.
Кандидатствай по тази обява
РОЛПЛАСТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за РОЛПЛАСТ ЕООД
Всички обяви на РОЛПЛАСТ ЕООД