31.01.2018, Ref.#: RTR-HL
★★★★★ Работник товаро-разтоварни дейности, РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Работник товаро-разтоварни дейности
Работник товаро - разтоварни дейности - кв. Хладилника
REMIX е най-големият онлайн магазин за подбрани дрехи и аксесоари втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери. Поради разрастване обема на работа, екипът ни търси да назначи служители на следната позиция: "Работник товаро-разтоварни дейности".

Работното място е в кв. Хладилника.
Работното време е от 8:00 до 17:00ч.
Работи се на график пет работни на два почивни дни разпределени в дните от понеделник до неделя.

ИЗИСКВАНИЯ

- Опит на същата или сходна позиция;
- Бързина на работа;
- Да сте отговорни към работата си;
- Да може да вдигате и пренасяте тежко;
- Да сте лоялни и изпълнителни.

ОТГОВОРНОСТИ

- Извършване на товаро-разтоварни дейности;
- Пренасяне, сортиране и измерване на големи обеми дрехи;
- Цялостно подреждане на склада.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

- Работа на трудов договор и пълен работен ден;
- Много добро възнаграждение и социален пакет;
- Работа в позитивен и млад екип.

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Кандидатствай по тази обява
РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД  Известие за нови обяви
Повече за РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Всички обяви на РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД