30.01.2018, Ref.#: TP_B
★★★★★ Техници - производствено оборудване, SENSATA TECHNOLOGIES BULGARIA Ltd.
Месторабота Ботевград; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Техници - производствено оборудване
Сенсата Технолоджис е световен лидер в производсвото, разработването и продажбата на сензори и системи за контрол. С нашата широка гама от продукти целим да подобрим сигурността, ефективността и комфорта на потребителите на превозни средства и бяла техника. Продуктите на Сенсата могат да бъдат открити в сферата на автомобилната, самолетната, корабостроителната, военната, жп транспорта, тежко-товарната, телекомуникационната индустрия и в много други области на икономиката. Всяка година, ние произвеждаме милиарди продукти под брандовете Klixon, Airpax, Quinex, Dimensions TM и Sensor-Nite.

Качествата, които правят Сенсата световно призната компания, са нашите служители, нашите международни производства и отдадеността на нашите клиeнти.

В резултат на разширяване на производствените ни линии, търсим да назначим, за производството ни в град Ботевград, Техници на индустриални полу- и напълно автоматизирани машини. Това е високотехнологично производство с няколко поточни линии и уникални машини, разработени от нашите инженери по механизация.

ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА

Отговорности:

  • Диагностицира и отстранява проблеми в оборудването на производствените линии;
  • Извършва необходимите профилактични и ремонтни работи, свързани с производственото оборудване;
  • Настройва и калибрира машини и оборудване според оптималните изисквания;
  • Участва в разглобяването, монтажа, настройката и пускането на нови специализирани машини.

Изисквания:

  • Техническо образование - средно;
  • Практически опит в поддръжката на производствено оборудване е предимство;
  • Познания по механика и елетротехника, за да умее да диагностицира проблеми с машините;
  • Владеене на английски език е предимство;
  • Възможност за работа на три смени.

Ние предлагаме:

Постоянна работа в международна компания с корпоративна социална отговорност;
Осигурен служебен транспорт, ваучери за храна, допълнителни бонуси и други придобивки;
План за обучения и развитие на знанията.

При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.
Кандидатствай по тази обява
SENSATA TECHNOLOGIES BULGARIA Ltd.  Известие за нови обяви
Повече за SENSATA TECHNOLOGIES BULGARIA Ltd.
Всички обяви на SENSATA TECHNOLOGIES BULGARIA Ltd.