25.01.2018, Ref.#: seller_sofia
★★★★★ УПРАВИТЕЛ МАГАЗИН, РОЛПЛАСТ ЕООД
Месторабота Велико Търново; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
УПРАВИТЕЛ МАГАЗИН
РОЛПЛАСТ - компания лидер в производството, търговията и монтажа на прозорци, врати, щори и мрежи против насекоми търси да назначи за шоу рум в гр.Велико Търново, позитивна и отговорна личност на длъжност:

„ Управител магазин ”

Отговорности:
• Kонсултира клиентите при избор на продукт
• Изготвя ценови оферти и договори за определени продукти на фирмата
• Работа с първични счетоводни документи
• Уточнява ден и час за взимане на размери и монтаж

Изисквания:
1. Опит на подобна позиция-Предимство
2. Завършено средно образование
3. Отлична компютърна грамотност
4. Умение за работа с клиенти

Компанията предлага:

• Работа в утвърдена и сигурна компания
• Възможност за професионална реализация
• Много добро заплащане
• Ваучери за храна
• Социална програма

Необходими документи:

• Актуална автобиография
• Снимка

Моля,при интерес изпратете актуална автобиография.
Само одобрените ще бъдат поканени за интервю.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД
Кандидатствай по тази обява
РОЛПЛАСТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за РОЛПЛАСТ ЕООД
Всички обяви на РОЛПЛАСТ ЕООД