24.01.2018, Ref.#: MB
★★★★★ Асистент Продажби – Отдел „Молекулна биология”, АКВАХИМ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Асистент Продажби – Отдел „Молекулна биология”
Sales Assistant – Life Sciences Department
• AQUACHIM JSC is a trade and consultancy company with 25 years’ experience on Bulgarian market. Due to the expanding business commitments, the company is looking to employ for its sales team based in Sofia:

Sales Assistant, Office based – Life Sciences Department
Job requirements:
• University Degree (Molecular biology or Biotechnology)
• Commercial and application background in molecular genetics field will be an advantage
• Experience in preparation of tender documentation will be an advantage
• Business orientation
• Very good in English (written and spoken)
• Excellent Computer skills (Microsoft Office package)
• Driver's license - B category

Responsibilities:
• Write offers, order handling, support customers by phone, prepare a tender documents, assist in organization of congresses and marketing events
• Work with customer database and Enterprise Resource Planning System
• Following up on timely order processing, delivery of goods, payments.
• Assisting work of Project Manager and sales and application specialist in department
• Self organized person with ambition to results achievement
• Good communication and team working skills
• Skills to follow deadlines and on time answers of inquires

If you are interested in this position you should send your CV in English not later than 03.12.2015.
Documents will be treated in strict confidentiality. Only short-listed applicants will be contacted.

• АКВАХИМ АД е компания занимаваща се с търговия и консултантска дейност с 25 годишен опит на българският пазар. Поради разрастване дейността си компанията търси да назначи асистент продажби за офиса си в гр. София.

Aсистент продажби – Отдел „Молекулна биология”
Изисквания:
• Висше образование (Молекулярна биология или биотехнология)
• Опит с подготовката на документи за тръжни процедури е предимство
• Приложен и търговски опит в областта молекулната генетика е предимство
• Много добър английски език (писмено и говоримо)
• Отлични компютърни умения (Microsoft Office пакет)
• Шофьорска книжка - B категория

Отговорности:
• Да пише оферти, да вкарва поръчки и обслужва клиенти по телефона, да подготвя тръжни документи, да помага в организирането на конгреси и маркетингови събития;
• Да работи с клиентска база данни и система за планиране на клиентски поръчки и доставки;
• Да следи за поръчката и доставката на време на продуктите до клиентите;
• Да помага в работата на продуктовия мениджър и специалист апликации и продажби;
• Умение за спазване на срокове и своевременно изпращане на отчети и справки;
• Организираност и стремеж към постигане на резултати;
• Отлична комуникативност и умения за работа в екип;

Ако проявявате интерес към тази позиция, трябва да подадете автобиография на български език, не по-късно от 23.02.2018 г.
Документите ще се разглеждат конфиденциално. Само кандидати преминали предварителна селекция ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатствай по тази обява
АКВАХИМ АД  Известие за нови обяви
Повече за АКВАХИМ АД
Всички обяви на АКВАХИМ АД