23.01.2018, Ref.#: KFC_Burgas
★★★★★ Доставчик с личен автомобил в ресторант, Самекс ЕООД / KFC
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Доставчик с личен автомобил в ресторант
Фирма САМЕКС ЕООД оперира ресторантите на KFC в България от 1994 г. Ние представляваме и веригите DUNKIN'DONUTS и NORDSEE и сме първият оператор в сферата на бързото обслужване на българския пазар.

Бъди себе си в КFC

За ресторант KFC Бургас обявяваме свободна позиция за Доставчик в ресторант KFC, притежаващ личен автомобил с монтирана авто-газова уредба.

Отговорности:
- Спазване на фирмените стандарти
- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите
- Навременна доставка на качествени продукти до всеки клиент
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера

Изисквания към кандидатите:
- комуникативност
- желание за развитие
- умения за работа в екип
- отговорност и точност
- шофьорска книжка категория В

Ние ви предлагаме:
- Работа на смени при гъвкаво работно време
- Почасово заплащане и поемане на разходите за гориво
- Безплатна консумация по време на работа
- Фирмено обучение по международни стандарти
- Възможност за развитие
- Трудов договор и осигуряване изцяло според българското законодателство

Кандидатурите могат да бъдат подавани и на място в ресторанта на KFC: гр. Бургас бул. Транспортна №8

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.
Кандидатствай по тази обява
Самекс ЕООД / KFC  Известие за нови обяви
Повече за Самекс ЕООД / KFC
Всички обяви на Самекс ЕООД / KFC