09.01.2018, Ref.#: ПЛ
Шофьор разнос и работа в склад, Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 900 до 1250 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Шофьор разнос и работа в склад
Работник склад и разнос
Нашият клиент е търговска компания в областта на стоки за бита и домашни потреби, която търси за град Пловдив:

Изисквания:
- Подходящо образование;
- Опит в склад за стоки с над 3000 артикула: мин. 4г.
- Компютърна грамотност: работа с MS Office; Internet; складова програма;
- Шофьорска книжка B или C за управление на микробус до 3,5 тона;

Вашите задължения ще бъдат да:
- организирате, контролирате, разтоварвате и подреждате стоки;
- подпомагате изработването на фирмени изделия на компанията;
- носите материална отговорност за поверените ви стоки и материали;
- няколко дена в седмицата разнасяте с микробус стока до клиентите ни в цялата страна;

Ако вие сте: добре организирана, отговорна, лоялна, мотивирана, дисциплинирана, динамична личност, то вие сте нашия идеален кандидат.

Фирмата предлага:
- Дългосрочни трудови отношения;
- Работа с екип от професионалисти;
- Добро заплащане;
- Въвеждащо обучение;

Лиценз 1612, издаден на 02.08.2013г.
Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD
Всички обяви на Solo Human Resources Consulting/Solo Capital LTD