03.01.2018, Ref.#: RM_TG
Регионален Мениджър, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Регионален Мениджър
Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – една от водещите вериги супермаркети, търсим комуникативен и мотивиран кандидат за позицията:

Отговорности и задължения:
  • Организира и ръководи цялостната дейност на магазините в поверения регион;
  • Координационни функции в комуникацията между търговските обекти с отделите и дирекциите на централния офис;
  • Контролира излагането на стоките и подготвянето на промоции;
  • Регламентира организацията на търговския обект, като създава и внедрява стандарти и оперативни процедури;
  • Следи и анализира процесите на пазара и дейността на конкурентите;
  • Участва активно в избора на управители и заместник управители, както и тяхното обучение;
  • Осъществява регулярни посещения на търговските обекти, като осъществява контрол върху работата;
  • Следи графика за работа на служителите;
  • Участва в изграждане на технология на работа в търговските обекти;
  • Осъществява обратна връзка при оплаквания от клиенти;

Основни изисквания:
  • Минимум 1 година опит на подобна позиция;
  • Шофьорска книжка и готовност за интензивни пътувания в поверения регион;
  • Отлични комуникативни умения и умения за управление на хора;
  • Стремеж към постигане на резултати и способност за взимане на решения в динамична среда;
  • Добро владеене на  английски език.

Компанията предлага:
  • Работа в динамична и конкурентна среда;
  • Стимулиращо възнаграждение;
  • Бонусна схема;
  • Допълнителни социални придобивки.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД