03.01.2018, Ref.#: Tech01
Сътрудник "Техническа експлоатация", МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Сътрудник "Техническа експлоатация"
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

 За един от нашите партньори - компания лидер в сектора на международния транспорт и логистиката, се търси отговорен и мотивиран кандидат, за позицията:

СЪТРУДНИК ТЕХНИЧЕСКА ЕКСПЛОАТАЦИЯ

 Отговорности:
  • Организира и реализира текущото влагане на смазочни и охладителни течности за ремонт и дребни сервизни дейности (смяна на крушки, гуми и др.) на МПС-та;
  • Организира и реализира представянето на автомобилите в специализиран сервиз за ремонт при възникнали повреди и текуща поддръжка;
  • Осъществява първичен контрол на състоянието на превозните средства и предоставеното оборудване към автомобила;
  • Предоставя необходимите документите за международен превоз на водачите на товарни автомобили;
  • Контролира и отчита документите предоставяни от водачите;
  • Докладва на Ръководителя Техническа експлоатация за техническото състояние на автомобилите;
  • Разнася документи със служебен автомобил, в София

 Изисквания:
  • Организирана личност;
  • Интерес към автомобилите;
  • Наличие на шофьорска книжка категория C  е предимство;
  • Умения за работа под стрес;
  • Добри компютърни умения;
  • Дългосрочни намерения;
  • Не се изисква предишен опит

Компанията предлага:
  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнителни социални придобивки;
  • Възможност да се присъедините към голяма международна организация;
  • Ясни перспективи за кариерно израстване

   Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

  Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  Благодарим Ви!

  Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД