03.01.2018
★★★★★ SAP Basis консултант, Стемо ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
SAP Basis консултант
SAP BC консултанта е отговорен за проектирането, инсталацията, поддръжката и транспортите в SAP системите, а също и за оптимизацията и донастройването на цялостната SAP топология, включително:
- Ежедневен мониторинг
- Управление на Backup / Recovery и Disaster Recovery
- Поддръжка на SAP Transport System
- Настройване и поддръжка на SAP Archiving
- Ежедневна администрация на OS (достъп, архивиране, patches и т.н.)
- Ежедневна администрация на DB (таблици, логове, пространство и т.н.)
- Инсталиране на DB patches
- Инсталиране на Support patches и ъпгрейд на SAP kernel
- Ъпгрейд на SAP EHP
- Инсталиране и поддръжка на SAP Router
- Миграция и ъпгрейд на SAP системи
- Инсталиране на SAP системи
- Поддръжка на системи в проекти и на продуктивни системи
- Участие в проекти при изработването на технически изисквания
- Съвместна работа с ИТ екипа на клиента за постигане на целите на проекта
- Провеждане на SAP обучения
- Координация с екипите при работа на място и отдалечено
Изисквания:
- Магистърска степен в ИТ или подобна според опита
- 5 години опит в SAP и DB администрацията
- Опит в OS администрацията
- Общи познания на SAP ECC, SAP Portal, SAP Solution Manager
- Опит със SAP Solution Manager ще е предимство
- SAP ABAP, SAP Smart forms, SAP Script ще е предимство
- SAP Netweaver сертификация ще е предимство
- Много добри комуникационни умения
- Умения в изграждането на решения
- Аналитичност, активност и постигане на поставените цели
- Умения за работата в екип, както и самостоятелна работа
- Умения в работата по задачи с недостатъчно описание

Кандидатствай по тази обява
Стемо ООД  Известие за нови обяви
Повече за Стемо ООД
Всички обяви на Стемо ООД
©2002-2017 Jobs.bg. Всички права запазени. Jobs.bg е регистрирана търговска марка.
The Network JOBS.BG - Business Superbrand 2015-2016, Superbrand 2012-2013, Superbrand 2009-2010, Business Superbrand 2007-2008