03.01.2018
★★★ Служители в производство, ИЗИ КОНСУЛТ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 750 до 900 BGN (Бруто)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Служители в производство
Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За международна производствена компания, набираме мотивирани кандидати за позицията:

СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО

За повече информация: 0882 517 185

Основни задължения:
  • Работа с производствени машини
  • Спазване изискванията на безопасност при работа

Изисквания:
  • Предишен опит не се изисква
  • Средно образование
  • Готовност за работа на смени в екип – първа, втора и нощна
  • Коректност и отговорност към работните задачи
  • Мотивиран си да се учиш и трупаш опит в компания с дългогодишна история

Ние ще Ви предложим:
  • Отлично възнаграждение
  • Трудов договор, редовно заплащане и пълни осигуровки
  • Ваучери за храна
  • Месечни бонуси
  • Осигурен транспорт и работно облекло
  • Възможност за израстване в индустриалната сфера
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ПОЗВЪНЕТЕ НА: 0882 517 185

Позицията е подходяща за кандидати с опит като работник, оператор, служител в производство, електроника и компоненти, зареждане, опаковане, подреждане, визуален контрол, ремонт, автомобилен сектор, монтажник, техническа поддръжка, складова дейност, логистика.

Ще се свържем само с одобрените кандидати в 5 дневен срок.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.
Кандидатствай по тази обява
ИЗИ КОНСУЛТ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ИЗИ КОНСУЛТ ООД
Всички обяви на ИЗИ КОНСУЛТ ООД