08.01.2018
★★★★★ Младши специалист - обслужване на клиенти, КОМЪНУЕЛТ ХЕДКУОРТЪРС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1500 до 2000 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Младши специалист - обслужване на клиенти

Консултант - работа с клиенти

Задължения и отговорности:

1. Разяснява на клиентите на фирмата общите условия по дейността.
2. Разяснява на клиентите условията на пазара и рисковете, свързани с инвестирането.
3. Извършва маркетингови проучвания на пазарите, подготвя и предоставя периодично информация за състоянието им и тенденциите за развитието им на клиентите
Изисквания към кандидатите:

Отлична компютърна грамотност – Ms Word, Ms Excel, Ms PowerPoint и др.;
Умение за работа с клиенти;
Комуникативни и организационни умения;

Ние предлагаме:

- Приятелска и приветлива работна среда, приспособена към желанията на служителите
- Възможности за развитие;
- Професионално обучение от най-добрите български специалисти
- Твърда заплата + бонусна система;
- Трудов договор;
- Фиксирано работно време (08:30-17:30);
- Свободни уикенди.
- Луксозна работна среда с редица привилегий и комфорт за служителите
- Български ръководители, които да помогнат за Вашия успех

Ако отговаряте на нашите изисквания и проявявате интерес към позицията, изпратете актуална автобиография.

Цялата лична информация на кандидатите е защитена от закон и ще бъде третирана като строго конфиденциална.

Бул. Братя Бъкстон 42А,

Ключови думи: Агент, Retention, Call Center, Forex, Marketing research, Trading, Manager, Акции, Валути,Продажби, Търговия, Платформа, Административен, Офис, Администрация, Правна работа, Начална позиция
Кандидатствай по тази обява
КОМЪНУЕЛТ ХЕДКУОРТЪРС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КОМЪНУЕЛТ ХЕДКУОРТЪРС ЕООД
Всички обяви на КОМЪНУЕЛТ ХЕДКУОРТЪРС ЕООД